Produkcja

Produkcja

Prowadzisz własny biznes i potrzebujesz rozgłosu?
Chcesz popchnąć swój marketing do przodu,
ale nie chcesz inwestować w to ponad zyski?
Jesteś w dobrym miejscu!

Wierzymy w rozwiązania krojone pod naszych klientów. Umów się z nami na spotkanie, a na pewno wymyślimy najbardziej optymalny model marketingowy dla Twojej działalności!

Czasy się zmieniły a wraz z nimi komunikacja już finalnie się zdigitalizowała. Jeśli szukasz rozwiązań na dotarcie do swoich pracowników to warto rozważyć tworzenie video. Słowo mówione zawsze ma lepszy odbiór niż suchy mail. A może chcesz uwiecznić imprezę firmową lub stworzyć wyjątkowa prezentację dla swojej firmy? Po wielu latach spędzonych w korporacjach, sami wiemy najlepiej ile dobrych praktyk zostało niezrealizowanych ze względu na brak zasobów, brak wystarczających funduszy lub brak wsparcia kompetencyjnego w tym zakresie. Dlatego jesteśmy my! Pomożemy Wam utrwalić najważniejsze komunikaty. Stworzyliśmy pakiety na różne modele współpracy. Powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Wpadł Ci mały plan na już? Nie masz budżetu na wielki dom produkcyjny, a nie chcesz zawieść klienta? Nie masz czasu na organizacje ekipy na własną rękę? Tutaj znajdziesz wszystkich w jednym miejscu. Dzwoń! Na pewno znajdziemy sposób, żeby postawić te produkcje. A może wszystkie działy zarobione i potrzebujesz teamu w modelu white lebel? Jesteśmy teamem z kompetencjami strategicznymi, accounckimi i produkcyjnymi, nasi twórcy wspierają nas w tworzeniu kreacji. Każde z nas ma conajmniej 10 letnie doświadczenie w branży reklamowej, więc jeśli brak Wam czasu – dzwoń!

Chcesz zrobić sesję zdjęciową swojego produktu czy nakręcić prosty spot promujący Twoją konferencję, ale obawiasz się, że Cię nie stać? Dużą częścią kosztów, jest wynagrodzenie i marża agencji reklamowej, która organizuje plan zdjęciowy. Dzięki nam nawiążesz współpracę z najlepszymi rzemieślnikami, nie ponosząc kosztów. 

Jesteś YouTuberem, Instagramerem, blogerem? Coraz większa popularność zmusza Cię do tworzenia coraz większej liczby treści i nie nadążasz z montażem? A może szykujesz się do większej produkcji i potrzebujesz wsparcia ? Jesteśmy tu dla Ciebie! Nasi twórcy zjedli zęby na treściach internetowych, wiedzą jak stworzyć i zmontować materiał, który będzie się KLIKAŁ! Napisz i powiedz czego potrzebujesz, na pewno będziemy w stanie pomóc 🙂

 

Porozmawiajmy na temat Twojego projektu

Skontaktuj się z nami, aby powołać do życia swoje pomysły, a my pomożemy Ci je udoskonalić. 

* Twoje dane posłużą jedynie do obsługi tego zapytania. Nie będziemy Cię spamować newsletterami